بازی قفلی یک بازی آنلاین ایرانی، ساخته شده در کاناداست که با انجام بازی های مختلف در آن می توانید امتیاز کسب کنید و با جمع شدن امتیاز امکان این را پیدا میکنید تا آن ها را به گیفت کارت های مختلف یا جایزه های فیزیکی متنوع تبدیل کنید.

بازی قفلی به خوبی نام گذاری شده و شما هم با تجربه کردن آن به این نتیجه خواهید رسید که دست کشیدن از آن کار راحتی نیست. البته برای انجام این بازی نیاز است که مقدار زیادی به رپ فارسی و فضای اطراف آن آشنا باشید تا بتوانید به سوال های مطرح شده پاسخ بدهید.

صفحه‌ی اصلی بازی قفلی | زاهودی بلاگ

برای انجام بازی قفلی و نقد کردن امتیاز های خود نیازی به تایید هویت و ارائه‌ی حساب بانکی بین المللی نخواهید داشت و به لطف بازی قفلی میتوانید به راحتی از ایران از این پلتفرم کسب درآمد کنید.

البته راحت از نظر نقد کردن امتیاز نه نظر جمع کردن امتیاز! برای جمع کردن امتیاز باید حسابی قفلی بزنید!

در تصویر زیر آیتم هایی که میتوانید به شکل جایزه دریافت کنید قرار گرفته است

جایزه های بازی قفلی | زاهودی بلاگ
جایزه های بازی قفلی

بازی هایی که در پلتفرم قفلی قرار گرفته، فعلا به 3 بخش مختلف : بازی حدس متن آهنگ، حدس شعر و حدس تصویر تقسیم شده که در ادامه به همه‌ی آن ها خواهیم پرداخت

بازی حدس متن آهنگ قفلی

در بازی حدس کلمات قفلی، متن آهنگی با یک جای خالی مقابل شما قرار میگیرید و 10 ثانیه زمان دارید که گزینه‌ی درست را انتخاب کنید.

بازی حدس متن آهنگ قفلی | زاهودی بلاگ

در صورت حدس درست 10 امتیاز به شما اضافه خواهد شد اما جواب غلط باعث کم شدن 5 امتیاز می شود. هر دور از بازی حدس متن آهنگ قفلی، شامل 3 سوال میشود که بعد از اتمام آن میتوانید دور دیگری را شروع کنید.

فینگیلیش بودن تکست آهنگ ها در ابتدا شاید کمی گیج کننده باشد اما با کمی قفلی زدن میتوان از پس این مشکل هم بر آمد. هرچند که امیدوارم که سازنده های بازی در آینده امکان انتخاب زبان فارسی برای سایت رو هم امکان پذیر کنند.

بازی حدس شعر قفلی

در بازی حدس شعر، قسمتی کوتاه از یک شعر پخش می شود و شما 5 ثانیه فرصت دارید تا گزینه‌ی درست را از میان گزینه ها انتخاب کنید. گزینه‌ای درست محسوب میشود که شما در آن هم نام هنرمند و هم نام ترانه را به درستی حدس زده باشید.

بازی حدس آهنگ قفلی | زاهودی بلاگ

بازی حدس شعر قفلی به شما این امکان را می دهد که موزیک خود را از میان سبک های مختلف امتحان کنید.

در این بازی هم مثل بازی حدس متن آهنگ با انتخاب گزینه درست 10 امتیاز کسب میکنید و در صورت انتخاب اشتباه 5 امتیاز از دست خواهید داد.

قوانین بازی قفلی

برای ساختن اکانت در قفلی نیاز است که ف**** شکن خود را روشن کنید و ایمیل و کشوری که در آن زندگی میکنید را وارد کنید.

برای جلوگیری از تقلب های احتمالی شما بعد از دریافت 400 امتیاز به مدت 30 دقیقه در ازای هر جواب درست فقط 1 امتیاز دریافت خواهید کرد.

بازی حدس تصویر قفلی

سخت ترین و چالشی ترین بازی قفلی که باید در آن سوژه را در حالت زوم شده تشخیص دهید و در صورت اشتباه این امکان را دارید که حدس دوم خود را بزنید. حدس اول 10 امتیاز و حدس دوم 5 امتیاز برای شما به همراه خواهد داشت ولی در صورت تکرار اشتباه 6 امتیاز از دست خواهید داد.

بازی حدس تصویر قفلی | زاهودی بلاگ

تصویر های قرار گرفته در بازی حدس تصویر قفلی محدود به رپ فارسی نمیشود و شما شاهد دسته بندی های مختلفی مثل اشیا، حیوانات و موارد مختلف دیگری خواهد بود.

نظر زاهودی درباره‌ی بازی قفلی

انجام دادن این بازی بسیار اعتیاد آور است و نمیتوان به راحتی آن را کنار گذاشت. سوال های جذاب و بالا پایین شدن امتیازات هیجان خوبی به این بازی بخشیده و باعث لذت بخش شدن این بازی شده.

اضافه کردن زبان فارسی و همچنین جایزه های کم ارزش تر که با امتیاز های کمتری نقد میشوند میتواند جذابیت بازی قفلی را دوچندان کند.

4

دسته بندی شده در: