سریال Two Weeks to Live درباره‌ی دختری به نام کیم با گذشته‌ای دردناک است که تحت مراقبت های سخت گیرانه‌ی مادر خود بزرگ شده است، از خانه بیرون زده و به دنبال کشف دنیای خارج از منطقه‌ی امن خود خارج میشود.

بازیگرانمیسی ویلیامز – شیان کلیفورد – تاهین مودک – ماوین ریزوان – جیسون فلیمینگ – بگلی الیسا – شان پرتوی
شروع پخش   16 مهر 1392
پخش ازSky One
سازندهگبی هال
ژانرجنایی – کمدی – اکشن – درام – هیجان انگیز
وضعیت پخش1 فصل – 6 قسمت
ادامه دارد
اطلاعات سریال Two Weeks to Live

خلاصه‌ی داستان سریال Two Weeks to Live

کیم که در کودکی پدر خود را در یک اتفاق تراژیک از دست داده و به همراه مادرش در یک کلبه‌ی امن زندگی میکند، تصمیم میگیرد که از خانه فرار کرده و تلاش کند تا دنیا را بهتر بشناسد. کیم در ابتدای ماجراجویی خود با دو برادر به نام های نیکی و جی آشنا میشود و ارتباط دوستانه ای بین آن ها ایجاد می شود. در ادامه‌ یک شوخی باعث ایجاد سو تفاهمی میشود که آغاز ماجرای سریال Two Weeks to Live است.

شخصیت های سریال Two Weeks to Live

نظر زاهودی در مورد سریال Two Weeks to Live

با شروع سریال و موقعیتی که کیم در کافه ایجاد میکند به ما میفهماند که با چه مدل سریالی طرف هستیم. سریالی که با وجود جنبه های کمدی از نشان دادن خشونت هیچ اِبایی ندارد.

بازیگر نقش اول سریال Two Weeks To Live میسی ویلیامز، که او را با نقش آریا استارک در سریال گیم آو ترونز میشناسیم در کرکتر کیم به خوبی فرو رفته و آن را اجرا میکند. او با وجود شخصیتی نترس و شجاع دارد که بعد از آشنایی با گذشته و نوع تربیتی که مادرش تینا برای او در نظر گرفته متوجه دلیل رفتار کیم خواهیم شد.

تینا به همراه دفترچه‌ی خواسته هایش خانه را ترک کرده و به ماجراجویی در دنیای آزاد میرود. آشنایی با نیکی و جی و سو تفاهمی که میان آن ها ایجاد می شود باعث میشود تا کیم به سراغ بزرگترین مورد در لیست خواسته هایش برود و برای گرفتن گرفتن انتقام از قاتل پدرش اقدام کند.

این اقدام عواقب زیادی را در پیش دارد و باعث میشود که آدم های زیادی وارد داستان بشوند و شاهد ماجرا های زیادی باشیم.

داستان روند تند خوبی دارد و تماشای آن بسیار هیجان انگیز است. هرچند که ضعف در پردازش کاراکتر ها، در برخی از شخصیت ها به چشم میخورد.

اگر به دنبال یک سریال پر هیجان هستید تا در کنار صحنه های اکشن شما را به خنده بیاندازد سریال Two Weeks To Live میتواند گزینه‌ی مناسبی باشد.

نمره‌ی زاهودی به سریال Two Weeks to Live
2.5

دسته بندی شده در: